- Új

Velúr
A velúr puha és fényes textúrájú szövet, amely hajlamos a fényviszonyoktól függően megváltoztatni a színét. Első pillantásra a velúr hasonlít a kordbársonyhoz, de ezek különböző szövetek. A velúr készülhet természetes vagy szintetikus anyagból – általában pamutból, poliészterből vagy mindkettő keverékéből. A gyártás során kötött szerkezetet használnak, amely rugalmasságot ad az anyagnak. Az ebből a szövetből készült bútorok hosszabb ideig megőrzik eredeti megjelenésüket, ha gondoskodik róla. A portalanításhoz használjon puha kefét. A szövetek tisztításához speciális fúvókával ellátott porszívót is használhat. A folyadék kiömlése után törölje le a felületet száraz és tiszta ruhával. Ne dörzsölje az anyagot, ez károsíthatja a szálak szerkezetét. Erősebb foltok esetén használjon enyhe vízbázisú tisztítószert. Mielőtt bármilyen tisztítószert használna, tesztelje azt a bútor egy nem feltűnő részén.
Europában Készült
Zig Zag rugók
A Zig Zag típusú rugók az egyik legnépszerűbbek a kárpitozott bútorok gyártásában. Egymástól azonos távolságra vannak felszerelve a bútorkeretre. Tekercs alakjuk miatt ezek a rugók rugalmasabbak és tartósak. Nekik köszönhetően a kárpitozott bútorok ugyanolyan kényelmet biztosítanak a használat során.
Fém lábak
Vákuum porszívó barát
Ez a bútor a robotporszívókhoz van igazítva. A robotporszívós otthonokba szánt kínálatban egyre gyakrabban jelennek meg a magas lábakkal rendelkező bútorok. Az ilyen bútorlábak magassága a szabványos robotporszívókhoz van igazítva. A lábaknak 10cm-nél magasabbnak kell lenniük. Ekkor a robot porszívó a bútorok alatti helyeken is elakadás mentesen tud takarítani.
Szélesség (cm) | 67 |
---|---|
Eredet | Európai unió |
Átlagos szállítási idő | 17 |
Magasság (cm) | 44 |
Súly | 19 |
Anyagok | Kárpit |
Lábak | Fém |
Hosszúság (cm) | 106 |
Anyagtípus | Velúr |
Ágytest anyaga | Fa |
Lábmagasság (cm) | 9 |
Ellenállóság | 60000 |
Rugó | Zig Zag típus |
Tárolódoboz | Nem |
Egyelőre nincs vásárlói vélemény.